Wpis z mikrobloga

@faustinek: ZaArakawa Under the Bridge, Sayonara Zetsubou Sensei daje cholernego plusa. Za resztę nie chcę cię znać :)
Miało być powalone a nie śmiesznie jak Seto no Hayanome, Kyousougiga jest dla ludzi na grzybach albo LSD.
#anime #pytanie zapomniałem tytułu tego ok 6 odcinkowego anime.........może ktoś skojarzy takie anime z lat 90'tych................scena: kobieta bierze kąpiel w wannie, wyjmuje kurek, spuszcza wodę i włosy się jej tam zaplątują i ma głowę pod wodą i nie może oddychać i w tym czasie teoretyzuje jak ma się uratować..................jedna z opcji to wystawienie tyłka do góry i oddychanie przezeń
#anime #pytanie była jeszcze taka animacja japońska, raczej współczesna o rowerzyście jadącym przez pustynię....i on się tam później ściga z kimś, taki przypakowany kurdupel na kolarzówce.........to była tylko kilkunastominutowa animacja, zapomniałem jak się nazywa, ale bardzo bym to jeszcze raz obejrzał.........................a pro po rowerowych tematów, to z normalnych anime Yowamushi Pedal jest bardzo fajne, jak ktoś lubi rowery itp