Wpis z mikrobloga

@g3ko: Plan docelowy jest taki że to auto będzie u mnie do śmierci (jego śmierci ofc), zrobię remont silnika, zagazuje i moja baba będzie miała jak znalazł do pracy.

Ja docelowo na 147 v6 chce siąść.... albo brere. Ale bardziej v6
@robakus07: wersja ciekawa, ale silnik ciężkawy i specyficzny serwisowo (czytaj drogi w utrzymaniu) :) To nie lepiej już porządnie zmodzić coś w tym stylu? http://forum.alfaclub.eu/viewtopic.php?t=67693 272KM, większy moment obrotowy, a mniej podsterowne i koszty utrzymania w normie...

Edit: ewentualnie 156 w 2.4jtd. Wiem, że trochę cięższe, ale spokojnie się z tego robi ok. 240KM i też jest przyjemność, tym bardziej w wersji z symetrycznym napędem 4x4.
@g3ko: Sęk w tym że moje auto będzie dużo stało z racji tego że dużo mnie w kraju nie ma, więc koszty raczej mnie nie będą obchodziły a Alfa 147 V6 będzie zyskiwała na cenie. Docelowo to będzie tak czy siak "niedzielnym autem do wyszalenia się na leśnych drogach" Już teraz trudno dorwać w dobrym stanie. Aktualnie montowane V6 w Alfach to nie włoskie busso. Poza tym polift jest paskudny.
@robakus07: spokojnie, to i tak jeszcze nie w tym momencie, za jakiś dłuższy czas dopiero będzie na wydaniu :) Jak coś w przyszłości to Cię powiadomić, czy zwykłe info na główne taki rzucić?
@robakus07: podrzucę coś jak już będzie wyglądała tak, żeby było co podziwiać :) A, tylko jest jedna sprawa, która ogranicza trochę wygodę w codziennym użytku, ale przy potrzebie prawdziwego wyszalenia się jest niezbędna...