Wpis z mikrobloga

@Nusa: Wszystkie kontury na tablecie były robione? Próbuje i próbuję rozkminić te gładkie linie, robiąc je powoli nie mogę uzyskać tych ładnie zaostrzonych końcówek i ciężko utrzymać odpowiednią grubość linii na całej długości, a szybkim ruchem ręki to mi kreska rzadko kiedy pada tam gdzie i jak powinna.

Jakaś wskazówka dla początkującego ?:D
  • Odpowiedz
@Seksualna_Czekolada: tylko w stylu chińskich bajek, tak. I dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krunhy: tak, wszystko od zera jest robione na tablecie. Aktualnie wygląda to tak, jak w załączniku.

Zależnie od programu - polecam z całego serca inwestycję w Clip Studio Paint Pro - http://www.clipstudio.net/en (ludzie to znają jako Manga Studio 5, to ten sam program, tylko ten pierwszy jest bezpośrednio od twórców, ten drugi -
  • Odpowiedz
@Nusa: Z tego co pamiętam manga studio było dodawane do jednego z tabletów, ale koniec końców kupiłem innego :S. Będę musiał rozeznać się w temacie i poszperać czy Gimp też ma takie funkcje, bo nawet nie wiedziałem, że takie ciekawe narzędzia istnieją.

Dzięki wielkie, jednak zawsze lepiej uczyć się od kogoś niż przekopywać się przez internet, w razie czego mogę być twoim adeptem ?:D
  • Odpowiedz