Wpis z mikrobloga

@skislam: Powodzenia :D Ja szukałem przez prawie dwa miesiące, a dostałem pracę tydzień temu:
1. Zgodną z moim wykształceniem (technik mechatronik here, w pracy jako automatyk-elektronik).
2. Oddaloną o niecałe 5km!
@Sihill_pl: Z tego co słyszałem na rozmowie kwalifikacyjnej to właśnie coś bardzo podobnego do utrzymania ruchu. Nie wiem czy do tego dochodzi projektowanie układów sterowania, co będę też robił.
@skislam: @Sihill_pl: O tyle dobrze mam się, że pomimo zerowego doświadczenia gościu mówił mi, że szuka młodej ekipy którą odpowiednio przeszkoli tylko musi mieć pewność, że nie odejdziemy z firmy prędko.

Ja mam 8 godzin, ale na rozmowie usłyszałem, że czasem będzie trzeba dłużej zostać.
@miciek335: ło panie, to ja dostałem się praktycznie od ręki, bo i tak nie mieli ludzi do tego, widocznie często tak jest.
No i u mnie podobno dopiero po ok. 2 latach mogłeś uznać, że znasz maszyny
@miciek335: ciężko tyle co tam chodziłem w ciągu zmiany to przez całe życie nie chodziłem.
No i "elektronik", a robiło się wszystko, włącznie z malowaniem pasów na posadzce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dlatego też odszedłem
@Sihill_pl: No to może i lepiej, że mam napisane jako automatyk? Bo to utrzymanie ruchu to faktycznie takie wszystko i nic.
Zobaczę jak to u mnie będzie, zawsze przecież mogę odejść. Tylko szkoda, bo zależało mi na pracy blisko miejsca zamieszkania, a druga sprawa że wczoraj dzwonił do mnie inny gość również w sprawie pracy.