Wpis z mikrobloga

animeon padł jakiś czas temu, wiadomo coś czy planują powrót. Fanpage na facebooku jest usunięty, a pisali z tydzień temu że powinni jeszcze wrócić, a od tego czasu żadnych wieści nie ma...

  • 26
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: LOL. Trzymać listy na serwisach, które zazwyczaj padaja jak muchy lub tracą dane, to samemu jesteś sobie winien. Załóż sobie konto na MALu.
@Harkonnen: O jaki to ja jestem wielce hardcorowy widź anime. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: To trzeba było trzymać listę planowanych na MALu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak to mówią, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i na tych, którzy będą je robili.
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: Imo MAL, to tak duży portal, który istnieje chyba od początku internetu, że gdy coś tam wrzucam to mam pewność, że tego nie stracę. Polskie serwisy streamingowe to jak gra na loterii.
@Harkonnen: HEHE, COŚ ŹLE PRZETŁUMACZONE, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE OGLĄDAĆ TAK PO POLSKU.
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: najprawilniej to byś musiał mieszkać w Japonii i tam w TV oglądać a nie ściągać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo większość polskich tłumaczeń to tłumaczenia napisów angielskich - które podobno już sporo straciły bo niektórych rzeczy nie da się przenieść ot tak na inny język - idiomy, żarty sytuacyjne czy #pdk z popkultury. Ale anime to nie jest aż tak zaawansowane medium żeby
n.....S - @magiczny_orangutan: najprawilniej to byś musiał mieszkać w Japonii i tam w...

źródło: comment_DDF8KHmNhX1KO57hTmqjGk3bHfGPGWKW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz