Wpis z mikrobloga

Kontynuując moje zabawy w wymianę szkła hartowanego na lumii 640 (poniżej) dostałem nowe - pudełko było takie samo jak z poprzedniego, ale już kształt szkła się różnił. Żeby było śmieszniej, zabrał mi poprzednie "na zwrot", a nowe pudełko sobie zostawił. Na zdjęciu porównanie nowego szkła za 40 zł ze szkłem do lumii 520, które zamówiłem jakiś czas temu na aliexpres za 1.49USD. Już wiem dlaczego po nieco ponad tygodniu poprzednie było porysowane :)

#januszebiznesu #gorzkiezale

Otóż, podjechałem dziś, pokazałem - we wtorek dostanę nowe szkło(teoretycznie, co pokaze praktyka to zobaczymy).

Inny pracownik spojrzał, po tym jak powiedziałem to co jest w moim poprzednim wpisie(poniżej), zadzwonił do szefa i powiedział, żebym przyjechał po nowe we wtorek jak będą mieli dostawę. Powiedział szefowi, że szkło "się odkleja" : D

We wtorek dam znać jak poszło dalej

Kupiłem Lumie 640 +szkło hartowane, za które dałem 40 zl razem z naklejeniem, tylko typ odklejał 3 razy poprawiając i był (jak mi się zdawało)pęcherzyk powietrza na dwóch rogach. Powiedzialem, ze jak nie zniknie to wrócę i pomyslimy, a teraz wydaje mi się, że uszkodził je odklejając(bardzo drobna, charakterystyczna tekstura) i po ponownym naklejeniu wodą nie znika, tylko jak się docisnie (po odpuszczeniu znow sie pojawia). Prosić o nowe? #windowsphone #telefony #szklohartowane #lumia #piekloperfekcjonistow


Przynajmniej sam sobie nakleiłem prosto i bez uszkodzenia warstwy ochronnej...
Wołam: @MRacheron @Ganicjusz @gurken @paprykarzszczecinski1
horsyhorsePL - Kontynuując moje zabawy w wymianę szkła hartowanego na lumii 640 (poni...

źródło: comment_eFr72n0JRUWvrlFwcrqqAAVjtVEwNNWw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach