Wpis z mikrobloga

@Owner: Dlatego w 99% procentach przypadków lepiej wziąć gotową skórkę, może być płatna. Od 40 USD do 120 USD za jakiś super wypas to i tak mniej mniej niż tydzień rąbania się z kodem. Serio, jeśli nie robisz czegoś ogromnego albo super nietypowego, to warto korzystać z gotowców.
@Owner: Tak, stawiam na wp (gdyby ktoś chciał, to mogę i na innych, ale nikt nie chce xD). Nie mam jednego ulubionego źródła. Szukam zawsze pod kątem tego, co klient potrzebuje i zwracam uwagę na opinie dotychczasowych użytkowników. Czasem można trafić jakiś dobry deal typu płatna, estetyczna i dość uniwersalna skórka, w której dużo można wyklikać w ustawieniach, bez bawienia się kodem, na licencji "na zawsze" (np. Nimvę tak kupiłam). Jeśli
@motokate: Zarabiasz 10 k na miesiąc xD ?
Dzięki za informację, jestem lekko zdziwiony, bo byłem na emigracji na zmywaku i zostałem poproszony o postawienie 2 stron i zarobiłem xP
Przypadkiem dostałem kolejne zlecenie i w zasadzie to się zaczyna jakoś dziwnie toczyć i wcale mi to nie przeszkadza :D
Polecisz może strony, gdzie można wyłapać zlecenia dla początkujących ?
@Owner: Nie, ale bardzo blisko, a mam relatywnie niewielkie doświadczenie xD Robię w korpo plus drobne zlecenia, ale nie szukam klientów przez net, w zasadzie wyłącznie albo z polecenia, albo z budowania relacji. Typu chodzę do kosmetyczki, gadka szmatka co u niej, co u mnie, a strony robię, o, to może moją pani ogarnie, i tak się to toczy. Tak że "przypadkiem" napływające zlecenia są bardzo spoko, bo z reguły nie