Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie jak zrobić się rozpoznawanym na poczcie, a na dodatek być rozpoznawanym szybko i bezproblemowo ? W adresie wysyłki dajcie swój nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Dzień dobry mogłaby Pani zobaczyć, czy jest już ta paczuszka ?
- ooo Pan Bialy Mis , pewnie już odłożona dla Pana ( już się uruchamia smiesznamina.jpg )
- to fajnie, nie będę musiał się wracać
- a jakiś dowodzik na te dane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? ( ahh no widać śmieszek poza kontrolą jescze bardziej )
- na bialy mis jeszcze nie wyrobiłem, ale swój profil na mirko mogę podesłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- ooooj to nie wiem czy mogę panu wydać paczkę
Pokazuje swój dowód
- Prawie się dane zgadzają, więc proszę
- Dziękuje miłego dnia

i tak zostałem królem odbierania paczek na swojej poczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#coolstory #poczta #mojechinskiepaczki #jd #aliexpress
Bialy_Mis - Mirki wiecie jak zrobić się rozpoznawanym na poczcie, a na dodatek być ro...

źródło: comment_tU9WWNswNPwTUiSlc9raeNeYeP4lb4uw.jpg

Pobierz
  • 11
@Bialy_Mis: u mnie śmieszkujemy z listonoszem ( bo do pracy chodzę na popołudnie ,więc targa do mnie kolejne czarne worki ) że znów Patrz Pan pomylili się w nazwisku.

A to z imienia zjedli a to w nazwisku błąd
Wczoraj odbierałem cztery paczki. Na odchodne Pani z okienka rzuciła - to do jutra. Warto dodać, że wydruk z potwierdzeniem odbioru już czekał przy okienku, jak podchodziłem czwarty w kolejce.
@Bialy_Mis: ja zamawiam na różowego, bo u niej mieszkam. Zawsze jest problem z odbiorem poleconego, musze iść z upoważnieniem. Gabaryt B wydają mi bez problemu, często bywam na poczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)