Aktywne Wpisy

pyszniarz +18
Dlaczego jest taki hejt na sct w #krakow skoro #warszawa już 2 lata temu wprowadziła sct i to duuuuużżżżooo bardziej restrykcyjnie?
Czy to dlatego że ludzie naczytali się debilizmów od partii konfederusja czy innej konfederacji korony ruskiej i tak powielają narrację żyjąc w kłamstwach ponieważ są za głupi żeby sięgnąć po rzetelne źródła i wolą być pożytecznymi idiotami bo śmiesznie jest j---ć i narzekać?
#sct #
Czy to dlatego że ludzie naczytali się debilizmów od partii konfederusja czy innej konfederacji korony ruskiej i tak powielają narrację żyjąc w kłamstwach ponieważ są za głupi żeby sięgnąć po rzetelne źródła i wolą być pożytecznymi idiotami bo śmiesznie jest j---ć i narzekać?
#sct #

balatka +38
źródło: 1000012074
Pobierz




Api: http://strava.github.io/api/v3/uploads/#post-file
Kod: http://pastebin.com/0Aav6ZWq
Response{protocol=http/1.1, code=400, message=Bad Request, url=[https://www.strava.com/api/v3/uploads](https://www.strava.com/api/v3/uploads)}to wyglada na to, ze jest ok.
Co do RequestBody to jesli podam zla nazwe pliku/sciezke to otrzymuje blad otwarcia pliku (wiec chyba wczytuje plik poprawnie)
Czyli wychodzi na to, ze blednie przesylam plik.
W przypadku wysylania przez