Wpis z mikrobloga

#rekabling #recabling #sluchawki #diy
Cześć wszystkim!
Dziś jadąc autobusem z jedną sprawną słuchawką stwierdziłem, że zamiast się męczyć w lokalizowanie miejsca urwania przewodu może by tak cały przewód wymienić?
Potem usiadłem do komputera i patrzę, że są gotowe przewody, minijacki sobie jeszcze dokupię i voila.
Zamówić chcę sobie taki przewód i teraz pytanie:
Ma on 3 żyły. Więc na mój chłopski rozum jeśli chcę mieć słuchawki o przewodzie długości 1m to może użyć łącznie 2m kabla i poprowadzić je tak ja na ilustracji tylko olać przy jednej słuchawce kanał CZARNY a przy drugiej CZERWONY? :P
Może ktoś wie o jakimś sklepie w Warszawie, który sprzedaje jacki i dobre przewody?
Pobierz OtozToWszystko - #rekabling #recabling #słuchawki #diy
Cześć wszystkim!
Dziś jadąc ...
źródło: comment_CH8GV8bj7W7hJn1sNeGvEm9y4EMhUvIe.jpg
  • 16
@OtozToWszystko: nie nie nie kolego. Masz 3 żyły, to się zgadza, ale musiałbyś pociągnąć np. 80 cm tego kabla 3 żyłowego, a potem zrobić "rozjazd" na dwa dwużyłowe, po jednym na słuchawkę - do lewego kabla dajesz wtedy lewy kanał i masę z 3-żyłowego, do prawego prawy kanał i masę z 3-żyłowego. Chyba że masz słuchawki z kablem jednostronnym, bez rozdzielacza. Jakie masz słuchawki?
@OtozToWszystko: nie da się, dajesz X kabla 3-żyłowego, kończysz go i przyczepiasz 2 razy po Y 2-żyłowego, a łączenie albo usztywniasz np. klejem na gorąco i zakładasz koszulkę termokurczliwą, albo może znajdziesz jakiś taki gotowy rozdzielacz który nakładasz na rozgałęzienie i się zatrzaskuje albo coś.
Edit: o tak musisz zrobić, znalezione w google na szybko
Pobierz xerxes931 - @OtozToWszystko: nie da się, dajesz X kabla 3-żyłowego, kończysz go i prz...
źródło: comment_vwlzcbW0fwip81cHQp5YBg1c7MpnKjxg.jpg