Wpis z mikrobloga

  • 5
@k0mek: w anglii tamtejsze angielki wolą się ruchać z psem niż z muslimem, chyba tylko niedowartościowane karyny, które usłyszą od takiego "you are so beautiful" mają mokro i lecą na nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mersi: tak, tzn w porównaniu do typowego sebixA dużo lepiej się prezentują bo studiują na mgr, mówią biegle po angielsku i nie żałują kasy na dziewczęta. Cóż. Sami mówią ze żon nie szukają w tych klubach. Poza tym jest różnica kiedy oni przyjeżdżają i są egzotyczni a kiedy polki jada poza granice kraju. Tutaj myślą że chwyciła Pana Boga za nogi. Chociaż i u siebie mają powodzenie ci Turcy.
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Tam skąd pochodzę jest ośrodek dla uchodźców z Czeczenii, a ostatnio też dla Ukraińców. Z kilkoma Czeczenami chodziłem do podbazy i gimbazy. Na gimbazie tu kończy się ich edukacja.
  • Odpowiedz
@mersi: to nie jest pytanie do mnie bo to nie mój target xD no ale opalony, jeździ po świecie. A poza tym one też mężów nie szukają tylko chcą zobaczyć jak rucha. Tylko wstydzą się przyznać. :p tak sądzę ale to moje przypuszczenia
  • Odpowiedz
@Cundelberry: moja koleżanka mieszkała w akademiku z muslimami to opowiadała że wnętrze lodówki wycierają szmatą od podłogi a gdy muszą załatwić potrzeby fizjologiczne to wchodzą na deskę klozetową i robią to na kucka
  • Odpowiedz