Wpis z mikrobloga

Ok moje wrażenia po premierze
- Wow pierwszy grywalny fm ever od razu po premierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- zawiesza się jak da się alt + tab w czasie mielenia między meczami. Trzeba zmienić w opcjach na "pełnoekranowy w oknie". Jest taka opcja i działa znakomicie.
- scouting wygląda super, działa super dostajemy masę informacji o piłkarzu a nie jak w poprzedniej części często 4 zalety 2 wady no i tyle. Widać mocno to ulepszyli
- Transfery nie ma już takich kwot jak w poprzedniej części ale nadal jak kogoś nie będą chcieli sprzedać to dostajemy zaporową cenę. Kwestia urabiania zawodnika.
- Widok profilu super. Wszystko ładnie przedstawione na jednym ekranie. Pojawiły się skórki w których możemy edytować pojawianie się informacje ale działa dobrze tylko na full hd. Może z czasem pojawią się inne.
- Sztab szkoleniowy. W końcu nie mamy napaćkane wszystkiego na jednej liście. Jest ładny podział na seniorów, juniorów itd.
- Duży plus intensywny kurs językowy. Kosztuje ale koleś uczy się języka szybciej.
- A reszta to stary dobry fm
- Warunki pogodowe mają wpływ na zmęczenie i ogólnie taktykę. Deszcz i zapomnijcie o szybkim rozgrywaniu piłki po ziemi.

Na minus:
- są kontuzję, ja nie doświadczyłem ich dużo ale nie miałem jeszcze takiej sytuacji że wszyscy byli zdrowi, zawsze 2-3 wypada ze składu.
- Simowaty kreator ryja. Wygląda jak syf, działa jak syf nie wiem po co do dodali.
- Dodali mega kreator stałych fragmentów w grze. Gola z tego straciłem i strzeliłem po połowie sezonu może jednego?

#fm16 #footballmanager
  • 6
@Kotlet_Rybny: to jest jedna z tych gier, które mnie fascynują ilekroć o nich czytam/słyszę . wiem też, że nigdy w nią nie zagram, albo jeśli mi się uda to będę niezadowolony z mojej wiedzy w temacie piłki i zarządzania drużyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)