Wpis z mikrobloga

@rkschuwduchuwdu: może się nie znam, ale po prostu jak kot nie będzie chciał tego jeść to zwracasz. Możesz zrobić test, dać mu w 2 miskach sprawdzone jedzenie + to. Bo inaczej jak głodny to pewnie wszystko zje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rkschuwduchuwdu: Przeczytałem skład tego pseudożarcia i więcej tego kotu nie kupuję. To zapychacz z 4% mięsa, wolę kupić podroby i sam naszykować albo kupić lepsze. Jadłbyś kiełbasę gdzie na kilogram byłoby 40g mięsa a reszta to soja, mączki i wypełniacze?
  • Odpowiedz
  • 1
@xSQr: nie mam ochoty po robocie dymać kilka kilometrów po jakieś royal coś tam, póki co mu smakuje. W ogóle ten kot to jakiś inny jest czasem mięsa nie je jak mu daje, a jak widzi bób to tylko miauczy, pod wieczór robi nalot na kuchnię i sam wyjada agent :D
  • Odpowiedz
  • 1
@acquen: jak zapomnę zamknąć drzwi od kuchni na wieczór, to rano ją nakrywam na wcinaniu rozmarynu xD. Śmiesznie to wygląda bo jest głucha i dopiero jak podejdę to robi minę "człowiek, to nie tak jak myślisz" i sru do pokoju
  • Odpowiedz
@rkschuwduchuwdu: To nie łatwiej zamówić w Internecie? Nie dość, że Cię wyjdzie taniej za lepsze jedzenie dla kotów, to nie będziesz musiał nigdzie dymać. Royal też nie jest zbyt dobry, a Kitekat to już w ogóle syf.
  • Odpowiedz
@rkschuwduchuwdu:
Dobre suche karmy: ZiwiPeak, Power of Nature, Applaws, Orijen, Taste Of The Wild, Purizon, Acana, Feringa, GranataPet, Porta 21 Feline Finest Sensible/Cats Heaven, Farmina Natural & Delicious

Dobre mokre karmy: Catz Finefood, Feringa, GranataPet, Grau (bez zbóż), Herrmanns Bio, Leonardo, Lily's Kitchen, MAC's Moonlight, Moonlight, O'Canis, Power of Nature, Real Nature Wilderness Renske, Terra Faelis, ZiwiPeak

Dodatkowo moge powiedziec, ze Animonda Carny nie jest w tym najwyzszym tierze, jesli
  • Odpowiedz
  • 0
Najgorsze jest to, że moj kot zjada tylko saszetki puriny, czasem zje rybę jak moja mama kupi na obiad, ale nie wszystkie rodzaje jej smakują oczywiście, mięsa w ogóle nie tyka, ani gotowanego ani surowego, niby dobrze, ale jak ja brałam, to mówili, że nie będzie wybredna :/
  • Odpowiedz