Wpis z mikrobloga

Przyjechałem dzisiaj po swoją dziewczynę i ona gdy wyszła z domu to do mnie odrazu, że nigdzie ze mną nie pojedzie jak jej nie otworzę drzwi od samochodu.
#!$%@?łem się i sam pojechałem coś zjeść.
Teraz obudził mnie od niej sms, że przeprasza, ale tak powiedziała, bo koleżanki ją podpuściły :/
  • 121
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Już widzę te "mądre" miny koleżaneczek pocieszających jego ex ze słowami - a nie mówiłam, ja od początku się na nim poznałam, zasługujesz na kogoś lepszego

  • Odpowiedz
@MarekKoniarek: Nie mówię, że jej postawa była OK, ale z drugiej strony otwieranie drzwi kobiecie jest bardzo ważne. Podchodzisz do samochodu od strony pasażera, otwierasz drzwi, ona wsiada. Zamykasz drzwi i spokojnym krokiem obchodzisz samochód, żeby przejść na stronę kierowcy. W ten sposób zyskujesz kilka cennych sekund, żeby pierdnąć zanim wsiądziesz do środka... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ycnamocaba: Ale to nie jest przysługa tylko szarmancki gest. Przysługa to podrzucenie do dentysty albo kupienie masła w sklepie dla kogoś. Poproszenie o przysługę jest w porządku, prośba o szarmancki gest trąci niedowartościowaniem.
  • Odpowiedz
@ycnamocaba: tutaj bardziej chodzi o wymuszenie "jeśli nie zrobisz tego, to nie zrobie tego".
Sytuacja pewnie by inaczej wyglądała gdyby zapytała "Mógłbyś mi otworzyć drzwi?"
  • Odpowiedz
Ale to nie jest przysługa tylko szarmancki gest. Przysługa to podrzucenie do dentysty albo kupienie masła w sklepie dla kogoś. Poproszenie o przysługę jest w porządku, prośba o szarmancki gest trąci niedowartościowaniem.


@ycnamocaba: zachowanie jego dziewczyny traci niedowartosciowaniem, wiec nalezy jej odmawiać szarmanckich gestów?
  • Odpowiedz
@zongobongo: @ycnamocaba: nie żadne niedowartościowanie tylko stawianie gównianego żądania bo księżniczki-psiapsióły tak jej wmówiły

gdyby miała ochotę na otwarcie jej drzwi to bym sama poprosiła a nie "masz mi otworzyć i juszszzszsz"
  • Odpowiedz
zachowanie jego dziewczyny traci niedowartosciowaniem, wiec nalezy jej odmawiać szarmanckich gestów?


@ycnamocaba: Tak, w imie wyzszego celu jakim jest wychowanie rozowego i nie upantoflowienie sie. OP dobrze zrobil a ona zrozumiala co #!$%@?.
  • Odpowiedz