Wpis z mikrobloga

czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi? ta cala sytuacja to jest jakis zart, ktorego nie rozumiem, bo mi umknal gdzies kontekst? przejrzalem wszystkie komentarze i nie ma ani jednego krytycznego komentarza, wszyscy sie tym zachwycaja. przeciez to co maluje ten czlowiek to kompletne gowno, takie typowe rysunki zeszytowe z gimnazjum, ktore malowalo sie na lekcji z nudow wtf?? przeciez kazdy z was moze cos takiego namalowac, wezcie sobie dlugopis, kartke
Nie sprzedam tego obrazu. To moj pierwszy i wiem, ze moglbym tego zalowac :).


@bezoka: To nie tak działa. Pierwszy obraz sprzedajesz pierwszemu lepszemu chętnemu za jakiś mały hajs, ale akurat tyle że pozwala spłacić czynsz i mieć co włożyć do gara. Poza tym jesteś samokrytyczny i uważasz że stać cię na więcej. Skoro nie musisz się już ukrywać przed właścicielem i oszukiwać żołądka, masz więcej czasu na tworzenie. Dodatkowo okazuje
@bezoka: wyobraźcie sobie jak kiedyś znajdą te wszystkie arcydzieła Bezoka jacyś archeolodzy - co oni sobie pomyślą? Albo co napiszą w podręcznikach z historii? Tyle plusów, artysta wielbiony przez całą społeczność...

Pomyślcie sobie o Egipcie - tam też kiedyś był taki Bezoka i budował z nudów piramidy - a co my się teraz o nim uczymy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)