Wpis z mikrobloga

@tranc: za wcześnie by stwierdzić, mam go dopiero od kilka minut. Bałem się, że może się okazać za duży, ale nie jest i jest ładniejszy niż na zdjęciu więc plus. A i zapięcie ma jakieś nietypowe, chwile mi zeszło żeby załapać jak się do niego zabrać :D
A i zapięcie ma jakieś nietypowe, chwile mi zeszło żeby załapać jak się do niego zabrać


@jombsik: To zapięcie motylkowe, jedni je lubią bo nie niszczy paska przez ciągłe zapinanie i odpinanie a do tego zegarek nie upadnie po odpięciu przez nieuwagę. Inni go nie lubią, bo pod ręką czuć metal, który zawsze trochę wystaje, a przy normalnym zapięciu takiego dyskomfortu nie ma. Moim zdaniem idzie się przyzwyczaić i to lepiej
@lochfyne: 303 euro z przesyłką. Więc szkoda, że na ciebie wcześniej nie wpadłem ;)
Na ebau jest niby za ~266 euro z przesyłka, ale z USA i o cło się bałem (pierwszy raz coś tam kupowałem).

I sam mam raczej chudą rękę i nie odczuwam, żeby się z zegarkiem źle komponowała.
@jombsik: Obstawiam że mam chudszą... 17 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, z USA VAT prawie pewny.

@razvizion: Z Singapuru. Obawa jest, nikt ci gwarancji nie da, bo to widzimisię celnika zawsze, albo będziesz miał szczęście, albo nie. Teraz VAT dowalają coraz częściej, ale i tak tam są zegarki o 30% tańsze niż w PL, więc nawet z VAT wyjdzie taniej, a zawsze jakaś szansa jest