Wpis z mikrobloga

"Jestem dumny z mojego koloru skóry!"
- Powiedział czarny.
"Jestem dumny z bycia muzułmaninem!"
- Powiedział Arab.
"Jestem dumnym białym Europejczykiem!"
- Powiedział rasista.

Jestem dumny z bycia Polakiem!"
- Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob (w jednym).

#takaprawda #bekazlewactwa #heheszki
  • 36
  • Odpowiedz
@Wypoks: lewactwo woli być dumne z muzułmanina, że ten głośno mówi że jest muzułmaninem, niż z tego że sami są Polakami. Odnoszę wrażenie że często gardzą swoim krajem. Nie pójdzie taki jeden z drugim na marsz 11 listopada za to ochoczo zmienia avatary na fb na flagi Francji. Gardze wami lewary po wieki
  • Odpowiedz
"Jestem dumny z mojego koloru skóry!"
- Powiedział czarny debil.
"Jestem dumny z bycia muzułmaninem!"
- Powiedział muzułmański debil.
"Jestem dumnym białym Europejczykiem!"
- Powiedział europejski debil.

Lewak here, bycie dumnym z czegoś na co nie miało się żadnego wpływu to oznaka #!$%@?, i nie ważne o jaki kraj, kolor skóry czy wiarę chodzi.
  • Odpowiedz
@Wypoks: Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem się nią odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej najlepiej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być
  • Odpowiedz
@Sartana:
skoro homoseksualiści są dumni ze swojej orientacji i szeroko to pokazują m.in. przez parady a teoretycznie na orientacje też się nie ma wpływu "bo takim się urodziło", to moim zdaniem największym #!$%@? są ludzie, którzy wywyższają na piedestał jedno, depcząc przy okazji coś równie ważnego dla innych ludzi.
  • Odpowiedz