Wpis z mikrobloga

Ech dałem na sobie Żydzzardowi pierwszy raz w życiu zarobić tylko po to by testować nowe karty które pewnie i tak nie wejdą do mety, po wstępnych próbach układania decków strasznie spodobała mi się mechanika Djinna- ma dużo potencjału do tworzenia zabawnych buff-decków, szczególnie u kapłana, szkoda tylko że sama karta jest taka droga i zbyt wolna ( ͡° ʖ̯ ͡°), mam nadzieję że powstaną jakieś podobne do tej ale grywalne.
#hearthstone
Czerwonoswiatkowiec - Ech dałem na sobie Żydzzardowi pierwszy raz w życiu zarobić tyl...

źródło: comment_39hmwrIOJQRSSIfQvWXMCdMphlsBXpmV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Czerwonoswiatkowiec: Wolna jest, racja, ale wczoraj na arenie ta karta + 2xblessingofkings dawalo calkiem fajne value. Jest duzo kart z przygod/pakietow, ktore nie sa grywalne na rankedach, ale na arenie sa mega i to blizzard chyba przewidzial.
  • Odpowiedz
@xDamncore: na arenie to według mnie jeszcze gorsza karta bo oprócz tego że jest za wolna i ma słabe statystyki. wymaga posiadania dodatkowych spelli których mamy na arenie nie wiem z 3? i nie robi jakiejś wielkiej presji jak np Kvaldir
  • Odpowiedz
@antonio20: Co ze zwykłych dropów za 5 ma niby lepsze statystyki na arenie? 4/6 value w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym jak go pickujesz na starcie to potem dobierasz spelle, więc powinienes je mieć
  • Odpowiedz
@xDamncore:
@Jednobrewy: 4/6 nie wymieni się już z większością drop ów za 4 many wiec nie powiedziałbym ze to dobre statystyki ponadto spelli buffujace nie zawsze nie zawsze się muszą trafić wiec karta mocno sytuacyjna. i bardziej pikujesz go jak masz już te parę spellow a nie na samym starcie. ponadto grywalne tylko na papku
  • Odpowiedz