Wpis z mikrobloga

staram się przerzucić na epalenie kupiłem cudo talos mini i z każdym zaciagnieciem czuje drapanie w gardle, co za tym idzie kaszel. liquidy od eboss owocowe 12 mg, problem w liquidach czy grzalce wkładam 0,8 om i 1,2 Różnicy nie widzę. liczę na rady
#epapierosy
  • 22
@gali20: Korwin w avatarze, a zabraniasz ludziom wydawania ich pieniędzy na to co chcą i robić tego co chcą? Nieźle.
@Norge: Zmniejsz moc, kupiłeś zdaje się subohmowy sprzęt, do którego nie wlewałbym nic ponad 6mg, nawet 6mg może być mocne.
@gali20: no dbaj o własne, nie o czyjeś. W dodatku doinformuj się zanim się wypowiesz, bo w e-papierosie nic się nie spala, co za tym idzie, epapierosa się nie pali.
@PsyRomancer: każdym sposobem taki sam efekt po długim paleniu nie odczuwam tego efektu, kiedy epapieros jest już ciepły bądź moje gardło już się Przyzwyczaiło
@Norge: to może zmień moc liquidu lub w ogóle liquid. Ja zaczynałem od liquidu milda, bo taki dostałem do e-fajka, to drapał. Potem zmieniłem na Dekanga, w ogóle nie czułem drapania i teraz mam tak samo z Dr. Jackiem (nie drapie).
@gali20: to samo cały czas przyjmujesz i nic się nie dzieje, gliceryna jest jakoś tam pochłaniania z płuc. masz dużo na ten temat w necie - wpisz starychemik i wyskoczy Ci blog z wpisami opartymi na badaniach
@gali20: Jak najbardziej. Jeśli szkodzi(a szkodzi bardzo mało), to tylko Tobie, nie osobom postronnym ani środowisku.
@Norge: Ojj, nie wiem co tak na szybkiego Ci polecić. Zależy czego od sprzętu oczekujesz.
@Norge: 12 mg na start to się brało jak się przechodziło na ep, ale mildopodobne. Jak masz sub ohma to ta moc jest o wiele bardziej odczuwalna po prostu. Dlatego 6 to takie max optimum.