Wpis z mikrobloga

Dopada mnie typowy odpływ weny w trakcie robienia projektu. Na początek brzmi zajebiście (okrzyk+bębny), potem się dorzuca pierwszą zwrotkę, brzmi jeszcze lepiej, a potem z każdą następną wersją projektu brzmi coraz gorzej. Z drugiej strony nie mam innego pomysłu co mógłbym tutaj dopracować. Myślałem nad skrzypkami/pianinem, coś mocno wzniosłym, ale wszystko się bardzo gryzło z okrzykiem, więc zostawiłem to na wierzchu. Brzmi trochę monotonnie, ale nie aż tak żebym miał o to jakiś większy żal. Tak czy inaczej ogólny wydźwięk mi się podoba. Podrzuciłem ten instrumental jakiemuś młodzianowi, żeby coś na nim nagrał. Na cuda nie liczę, ale z czystej ciekawości zobaczę co tam wymyśli. :D. Tak czy inaczej, zapraszam po raz kolejny mireczki do przesłuchania tego dubchestralu. Chyba to ten rodzaj bo sam się już w nich gubię. :D
@Thexil DZIE MÓJ FANKLUB SIĘ PYTAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tworczoscwlasna #muzyka #rap #trap #dubstep trochę #chwalesie #instrumental #muzykaludiego
ludi889 - Dopada mnie typowy odpływ weny w trakcie robienia projektu. Na początek brz...
  • 3
@ludi889: jesteś mistrzem. Dałbyś radę ułożyć coś stricte hip-hopowego? Sam bym spróbował coś ułożyć :P Stawiam Ci wyzwanie ^^ Co do fanklubu, to już Ci fanki ogarniam, a żeby nie było, że nic z tego nie bd miał, to zacznę sprzedawać koszulki z Twoim avatarem i dorobię się milionów. Obaj się dorobimy :) 15k/miesiąc ^^