Wpis z mikrobloga

Skąd zamawiajcie pizze w Pzn? Mecze się z tym chyba rok. Granica Łazarza z grunwaldem- hetmanska. Najlepsza chyba do tej pory zamówiłem z cuciny. Może być w obojętnie jakim stylu byle by była smaczna. Chyba ze polecacie coś fajnego z dowozem z innych dań, ale nie wydaje ni się ze coś takiego jest w tej okolicy #poznan
  • 9
@Denx: z tych na dowóz polecam proporcja. Szczególnie jak w zamówieniu proszę cienkie ciasto. Wg mnie najlepsza na dowóz ze wszystkich których próbowałem
@Denx: Pizza Station dobra, rzeczywiscie. Może jeszcze Pomezia. Daj znac jak cos znajdziesz fajnego, bo mieszkam nieopodal sąsiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lacik: zobacz sobie cucine. To jest restauracja z cityparku, która ma tez piec do pizzy nie wiem czy opalany drewnem czy czym on się tam wyróżnia. Pizza jest trochę droższa niż normalnie, ale nawet ok, najlepsza jaka tutaj zamawiałem. W ogóle to straszna lipę mamy tu z jedzeniem. W cityparku są fajne restauracje, ale to już na jakaś okazje raczej, natomiast z takich codziennych rzeczy to burgerownia Big mik koło przystanku
@Denx: na sczanieckiej jest pizzeria La Nostra - nie wiem jak po dowozie, ale ja mam blisko to mi przynoszą i dzięki temu wygrywa w cuglach z każdą inną przywiezioną z prostego powodu - JEST CHRUPIĄCA, a nie uparowana jak każda inna duszona 15 minut w pudełku.
@Denx: owszem, Łazarz nie ma tak rozwiniętej garmażerki jak Jeżyce, ale jest jeszcze Radhe Vega, też na Sczanieckiej (ale wiadomo, tutaj nie ma
@Lacik @Denx z Pomezii nie korzystaj. Zamówiliśmy raz do biura (rzut beretem od nich) i dostaliśmy podeszwę ze śmierdzącym serem w plasterkach (ten najtańszy z biedronki) i pokrojoną mielonką polaną keczupem. Nikt tego nie chciał ruszyć tak waliła. Reklamacji nie uznają, a opinie w SMach usuwają.
Wrogowi bym ich nawet nie polecił.