Wpis z mikrobloga

Mirki gram już 30h i chcialem zapytac tych co już sa dalej w fabule...

1 Frakcje


2. Watek glowny


3. Szybkostrzal... Ta bron na strzalki :P widze ja w oknach ladowania ale jeszcze jej nie zdobylem a pasowalaby do mojego stylu gry... Ona dropi randomowo czy z jakiegos questa? Macie ja?

#fallout4 #fallout4protipy
  • 11
  • Odpowiedz
@neo_vir: Co do 1. to tak jest taki moment, że musisz się opowiedzieć bo którejś ze stron bo dochodzi do tego kolejna frakcja
A w sprawie 2., mam 26 poziom grając na trudnym siekam wszystko bez problemu

  • Odpowiedz
  • 0
@ChuckNorris_: to zle? W Wiedzminie brak skalowania mnie #!$%@?... Jesli ktos ma eksploracyjby styl grania...

@Puchalke69: czyli moge robic misje BoS nie martwiac sid niczym? Kesli bedzie jakis moment przelomowy to jest on widoczny i czytelny?

@Wolvi666:
@Kazak77:

To ta kolo DC, tak? :) lece :)

Dzieki Mireczki :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ChuckNorris_: nie no... Czekej... Mnie napadaja od czasu do czasu bandyci lvl 1-6 i mam ich na hita... Wiec roznica jest... Wole taki system niz przekoksac postac jak w Wiesku a potem nie miec fanu z bitki...
  • Odpowiedz
@ChuckNorris_: no jakoś na początku gry przeciwnicy stanowili dla mnie wyzwanie a teraz na tym samym poziomie z perkami na +80% strzelby i krytyczne w luck wszystko ginie od 1 strzału, legendarni 2. Żadnej zbroi nie używam, latam sobie w ubranku. To samo jak w w3. Trudność się nie skaluje tylko samemu w opcjach trzeba zmieniać.
  • Odpowiedz