Wpis z mikrobloga

@zugygoni: no gurwa, chcesz porównać segment C z D? Zupełnie inne wymiary, odczuwalne zwłaszcza z tyłu, trochę inne prowadzenie.
Niektórzy mówią, że A3 to Golf z ceną o 1/4 większą, jednak dobrze będzie jak pójdziesz do salonu i osobiście pojeździsz tymi dwoma autami.
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: Sugerujesz, że jedyną różnicą są wymiary?
@mfusnik: możesz rozwinąć? Ja jeździłem bardzo dużo Seatem i Porsche swojego czasu, i uważam że rewelacyjne samochody. Nic się w nich nie psuje do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@zugygoni: w zasadzie A4 to A3 z doklejonym kufrem. Nie ma co szukać jakiś rewolucyjnych różnic miedzy nimi. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy potrzebujesz większego bagażnika i czy będziesz często wozić kogoś na tylnej kanapie. W ostateczności wybierz ten który Ci sie stylistycznie bardziej podoba
  • Odpowiedz
  • 0
@Marq91:
@bocznica: Moja jedyna obawa związana z a3 to ze chyba jest o wiele mniej popularna od a4 i może być trudniej ją sprzedać. A4 występuje głównie w kombi z dieslem, czyli akurat wersja której wolałbym uniknąć. A3 o wiele łatwiej znaleźć w benzynie (zupełnie nie zależy mi na dużej mocy).
  • Odpowiedz
@zugygoni:

jak wypada a3 w porównaniu golfem VII?

To praktycznie te same auta, tak samo Seat Leon.
Różnica między tymi autami jest dość znacząca. A4 ma o 20cm szerszy rozstaw osi (i 2cm szerszy rozstaw kół), także prowadzi się inaczej. Nie zapominając że jest w sumie prawie o pół metra dłuższe.
  • Odpowiedz
@zugygoni: chcesz tylko się poruszać to kup audi. Cchesz dodatkowo sie cieszyć z tego to kup F30 a nie A4.

A jak już rozkminiasz a3/a4 to wcale nie będzie cięzej sprzedać a3. A3 jest trochę zwinniejsze, troche lepiej się prowadzi ale za to jest też delikatnie mniej wygodne no i trochę gorsze w trasę.
  • Odpowiedz