Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma ochotę na nocną porcję raka to może przeczytać komentarz Polki mieszkającej we Francji.

Nie boję się utraty kultury na rzecz innej.Cieszę się z jej wzbogacania. Nie boję się muzułmanów, uchodźców, ani imigrantów zarobkowych.

Jestem Imigrantką, która była na tyle „wyrachowana” by przygruchać sobie lokalnego faceta i zrobić sobie z nim dziecko.

Imigrantką, która ma zamiar w pełni świadomie korzystać z KAŻDEJ przysługującej jej prawnie pomocy na dziecko.


Zdarzają się wypadki, ataki terrorystyczne, nieszczęścia, rzeczy straszne. Jak wszędzie.

Ale służba zdrowia nadal działa, na badanie nie czeka się miesiącami, usługi stomatologiczne są darmowe, leki refundowane, biedne rodziny mogą liczyć na zasiłki, KAŻDA rodzina z dzieckiem może liczyć na pomoc, dostaje się odpowiednie środki na artykuły i podręczniki szkolne,


http://www.podrozedziewczynysplukanej.pl/2015/11/odwalcie-sie-od-francji/

#bekazlewactwa #francja #zamachwparyzu #4konserwy
Pobierz k.....z - Jak ktoś ma ochotę na nocną porcję raka to może przeczytać komentarz Polki ...
źródło: comment_gY7vYxxE9zeN6UQoj73kdNckUtQ6Qq2x.jpg
  • 11
Jestem Imigrantką, która była na tyle „wyrachowana” by przygruchać sobie lokalnego faceta i zrobić sobie z nim dziecko.


@kaucz: Pięknie rozwinięta forma "dać dupy". Ja #!$%@?ę, ściągnąć majty, wypiąć się, poczekać 3 minuty, wielka mi sztuka.

Zdarzają się wypadki, ataki terrorystyczne, nieszczęścia, rzeczy straszne. Jak wszędzie.

Ale służba zdrowia nadal działa, na badanie nie czeka się miesiącami, usługi stomatologiczne są darmowe, leki refundowane, biedne rodziny mogą liczyć na zasiłki, KAŻDA rodzina