Wpis z mikrobloga

#kukiz pyta czy większymi zbrodniarzami są terroryści, czy "liberalne lewactwo", które pomaga uchodźcom? Jeszcze we wrześniu mówił tak:

Bardzo dobry apel [papieża o przyjmowanie uchodźców w parafiach -przyp. Gangrena] i rzeczywiście Kościół powinien brać udział przy tej całej akcji zaopiekowania się ludźmi. Ja pani powiem szczerze, że ja na początku byłem bardzo zadeklarowanym wrogiem sprowadzania uchodźców, natomiast zdjęcia, które widziałem, te zwłoki dzieci wyjęte, niesione przez żołnierzy to jest wstrząsające i rzeczywiście, jeżeli policzy się te dwa tysiące ludzi, mamy w Polsce chyba około 10 tys. parafii, to jest też ogromne zadanie Kościoła, to jest działalność nie tylko misyjna, ale działalność charytatywna, czynienie dobra – skomentował Paweł Kukiz.


Wstrętny typ.

#neuropa #4konserwy #bekazkukiza #bekazprawakow #bekazlewakow #polityka
  • 10
dalszy ciąg wypowiedzi:

Z jedną rzeczą trzeba uważać, jest kilka zagrożeń, po pierwsze żeby do tych dwóch tysięcy nie dopisano wkrótce dwóch zer. Druga sprawa, by te ośrodki, by nie tworzono ośrodków dla uchodźców, w których znajdą się oni w swoich masach, w jakiejś wielkiej masie...

Monika Olejnik: Ale czy rząd polski powinien przyjmować uchodźców, czy powinniśmy być tacy jak Orban i stawiać mur?

Paweł Kukiz: Myślę, że to powinno być pośrodku,