Wpis z mikrobloga

Przyszła karta 32GB z promo na jd, kupilem za 4$(tak wiem że była taniej, ale kupowałem w drugim rzucie). Zamówiona bodajże 26 pazdziernika u techubaja

Wrzucilem do tabletu i przejechałem hdtune, klasę 10 trzyma, a nawet często wyżej. Skan żadnych bad sectorów nie wykrył
Wrzuciłem film 13GB i odpaliłem na tablecie, działał płynnie, poklikałem i nie było żadnych ścin. Więc chyba jest legitna

Popartycjonowałem, 9GB ex4 na aplikacje na androida i 20GB na NTSF na dane do androida i windowsa na raz(tablet na obu systemach widzi NTSF, ex4 nie jest w ogóle widoczne, tylko jako magazyn dla app2sd). I działa. Grałem w hearthstone z androida i windowsa zainstalowanych na karcie i nie było czuć żadnych ścin czy cokolwiek

A i człowiek chce sobie przeinstalować office 365 na kartę sd(2GB) - taki #!$%@?, nie da się. zawsze zainstaluje się na C i w najwyższym możliwym pakiecie... #microsoftcwel

przyszla też latarka z ładowarką i akumulatorkami, malutka strasznie, ale świeci porządnie. Tez od techubuja

#itemyzchin #jd #chinskiecuda
Pobierz rdy - Przyszła karta 32GB z promo na jd, kupilem za 4$(tak wiem że była taniej, ale k...
źródło: comment_7D6g291RkDkI7DhtYPByR92eDRQrk17X.jpg
  • 32
@Pustulka:
wytrzyma pewnie tyle co przeciętna karta z polskie allegro(czytaj podróby kingstona czy szajsunga). Mam chińską kartę już w samochodzie(8GB), uzywana praktycznie codzień od 2 lat i śmiga cały czas