Wpis z mikrobloga

#bethesda to #smieszekpozakontrolo ...

1. Bądź mną lev 18 (w grze)
2. Znajdź wyrąbistą lokację...
3. Przejdź ją i zatłucz ponad 20 ghuli z czego 4 legendarnych i pana "Świecusia"...
4. Znajdź #!$%@?łek mechanika z Nowiuśkim T-51
5. Ciesz się 6 żebrowaniem pod Pancerz i brakującą lewą nogą T-51...
6. Nie ma baterii do PA #smutnazaba i przez pomyłkę zostawiłeś wszystkie w Sanktuarium...
7. Weź tylko płytki i wyjdź z lokacji.. a tam czeka #!$%@? Bot strażniczy i zaprasza do walca...
8. Połamany bez stimpaków wygrywasz batalie dnia i znajdujesz w ciele bota 2 baterie do PA...
9. #!$%@? nie wracam... idę do domu wylizać rany. (,)

#fallout4
  • 11
@Wolvi666: Baterie możesz ładować w stacjach w których je znalazłeś (na pewno jakąś znalazłeś w jakiejś stacji ładującej). Wystarczy wsadzić baterię do tej stacji, wcisnąć przycisk z lewej strony i bateria się naładuje.
esz ładować w stacjach w których je znalazłeś (na pewno jakąś znalazłeś w jakiejś stacji ładującej). Wystarczy wsadzić baterię do tej stacji, wcisnąć przycisk z lewej strony i bateria się naładuje.


@AKAPony:

chodziło mi o poziom trudnośći, przed survival, bardzo trudny?
No ale 15 rdzeni znalazlem, a ammo brakuje co chwile ()
@Myrten: Ja znalazłem 3 pancerze i dało się z nich skompletować cały pancerz T-51... ale po kija mi 6 rama...
T-45, T-51, T-60, Bandycka-45, i X01 czego więcej chcieć... aaa nie zostawiaj corów w pancerzach, bo bandyci mogą zajumać :)