Wpis z mikrobloga

Zawsze jak wracam do domu na weekend to na ostatnią chwilę wszystko. Wpadam na peron SKMki gdy ta wjeżdża na peron, po skm mam 3 minuty żeby wsiąść do pociągu, w trakcie jazdy komunikat że pociąg będzie opóźniony 10 minut - w momencie gdy mam tyle samo czasu do odjazdu pociągu do którego się przesiadam No ale nic, zgłosiłem to u konduktora, usłyszałem że "spokojnie, nadrobimy ()". No nic, dojeżdżamy, wypadam z pociągu, wpadam do następnego - tu już na ostrym clutchu bo ledwo usiadłem i już ruszamy. Dojeżdżamy do stacji na której mam kolejną przesiadkę - szkoda tylko że już minęło 5 minut od planowego odjazdu mojej przesiadki xD Na szczęście jeszcze stoi więc sprint przez peron (sprintowaliście kiedyś ciągnąc za sobą walizkę? xD), odjazd i już prawie w domu. Nie mam na nic siły po takiej podróży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#randomanimeshit

Pobierz Takumi - Zawsze jak wracam do domu na weekend to na ostatnią chwilę wszystko. Wpadam ...
źródło: comment_DkSPL80C93Iq5TGFy00WqkVNlSqd1dof.jpg
  • 7
@kurokaeru: Ogólnie to normalnie wracałbym sobie w sobotę rano bezpośrednim, ale akurat już jutro rano mam egzamin na prawko i ciężko by było zdążyć. A ta walizka to dlatego że zamiast brać torbę podróżną na pierdoły + torbę z lapkiem, po prostu wrzucam torbę z lapkiem do walizki razem ze wszystkimi gratam żeby ciągnąć jedną rzecz zamiast nieść dwie. No i więcej słoików wchodzi xD
@Takumi: lapka w plecak + jakieś dosłownie pierdoły i wsio masz wszystko w plecaku, słoiki ? panie wywal je w cholerę, jak będziesz kupował ogóry to odzyskasz :P

Na egzaminie np. na łuku jeśli masz problem to wyłącz sobie wspomaganie CITY jeśli ma, ja na nim w ogóle jeździć nie potrafiłem :D

@joookub: Kurde coś w tym jest, bo ostatnio poszedłem na pewniaka, nawet wziąłem sobie jeszcze jedną jazdę tuż przez egzaminem i nawet z placu nie wyjechałem xD wcześniej chociaż na miasto wyjechałem (3. podejście hir)
@kurokaeru: Ale to nie chodzi o przywiezienie pustych słoików do domu, tylko zabranie więcej pełnych ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pierwsze słyszę o wspomaganiu CITY, więc zakładam że Swifty