Wpis z mikrobloga

Jako,że jeden z użytkowników zgłosił mój wpis za to, że zawiera reflink i dostałam ostrzeżenie oraz wpis został usunięty to wrzucam treść jeszcze raz, może komuś się przyda

Dodałam dzisiaj wpis o tym,że jestem ambasadorem w #streetcom i dostałam dość dużo pytań i w komentarzach i potem w wiadomościach prywatnych.
Pomyślałam wiec, że opisze moje doświadczenia we wpisie i może i Wy będziecie chcieli coś sobie przetestować.

1.Testować można wszystko od alkoholi czy papierosów po słodycze czy żele pod prysznic
2.Zarejestrować możecie się na www.streetcom.pl lub napiszcie do mnie w wiadomym celu
3.Udział w kampaniach jest całkowicie bezpłatny
4.Aby zacząć testować produkty trzeba wydrukować i wypełnić oświadczenie o danych wrażliwych i wysłać na adres streetcomu
5.Jak już będziecie mieli w pełni aktywne konto to zacznijcie wypełniać informacje o sobie i wstępne ankiety
6.Jak jakieś firmy będą szukały grona testerów to będziecie dostawać ankiety i jeżeli spełnicie kryteria na podstawie odpowiedzi to dostajecie paczkę
7.Ankiety do wypełnienia mi pojawiają się ze 2 razy w miesiącu
8.Jeżeli już dostaniecie się do kampanii dostajecie maila z potwierdzeniem
9.Przychodzi paczka a w niej zwykle: pełnowartościowe produkty dla Was, ulotki i mini produkty dla znajomych, jakiś drobny gadżet
10.Po przetestowaniu recenzujecie przez stronę dane produkty i piszecie opinie Waszych znajomych
11.Za każdą aktywność dostajecie punkty - im więcej punktów tym łatwiej i szybciej załapiecie się do kampanii i nie martwicie sie bo ja na swoją pierwszą czekałam koło 2 miesięcy.

#cebuladeals #zadarmo

CurlyHairGirl - Jako,że jeden z użytkowników zgłosił mój wpis za to, że zawiera refli...

źródło: comment_Mt2lgYKg1NWceEVj2P8b4qNTUybkENLE.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CurlyHairGirl: okej, będę wdzięczny :)
Ale jak to przy opiniach jest imię i nazwisko skoro w regulaminie jest:

wyrazi zgodę i upoważni Streetcom Polska Sp. z o.o. oraz jej następców prawnych do:


nieoznaczania Utworu informacjami identyfikującymi jego twórcę
  • Odpowiedz