Wpis z mikrobloga

#pytanie #ecommerce #januszebiznesu
Witam. Dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam was, szczęścia i powodzenia życzę tym, którzy już dalej nie czytają. Tym, którzy czytają dodatkowo życzę góry pieniędzy.

Pytania następujące.
1. Najlepszy Twoim zdaniem system/cms/software dla sklepu internetowego. Wyjątkowo mały asortyment, produkty z dużą ilością zdjęć i opisem, możliwość dodania filmu z youtube/własnego źrodła z linka/upload'u.
2. Wersja mobilna. Musi działać, być czytelna i łatwa w obsłudze na android/ios
3. Czy jest ktoś zainteresowany zbudowaniem działającego sklepu? Z mojej strony - grafika, tekst, wszelkie informacje. Co potrzebuję to czytelny panel admina do odbioru zamówień/dodawania produktów. Ładnie, zgrabnie. Prawie pedantycznie, typowe dla tych co wyżej srają, niż dupę mają.

Howgh!
  • 7
@donleone: jeżeli podana przez Ciebie lista wymagań jest kompletna, to polecam https://www.shoplo.com/pl/pricing ale pod warunkiem, że darujesz sobie upload filmów bezpośrednio do sklepu na rzecz wykorzystania technologii typu yt, vimeo. Jesteś w stanie samodzielnie to ogarnąć, ale jeżeli Cię stać możesz zatrudnić kogoś (np. mnie), kto zbierze od Ciebie wymagania, przeanalizuje je i podrzuci kilka potencjalnych rozwiązań z plusami/minusami każdego.