Wpis z mikrobloga

@hellyea: ale nie napinaj się. Nie ma potrzeby. A ja nie czytam wszystkich komentarzy. Zrozum że jak wszystkim chodzi mi o zmiany. I nie chodzi o to żeby wciskać komuś swoje racje. Musisz zaakceptować to że ja mówię trochę o czymś innym a Ty o czymś innym. Państwo się nie wywiązało. Wina Państwa. Ale nie powiesz mi chyba że te instytucje działają idealnie? Ze wszystko jest ok? że wszyscy są na swoim miejscu? Kupe czasu mają problem z kasą czy Państwo daje czy nie. Dlaczego nie ma dalej rozwiązania. I musisz jeszcze wiedzieć że zart z lansem i bansem dalej jest moim nieśmiałym żartem. Chcesz mnie jeszcze o coś zapytać? mam coś jeszcze wyjaśnic? czego jeszcze nie rozumiesz?

Powiedziałam zlikwidowac TOPR? gdzie?
  • 7
@najsupersza: nie napinam się, to raz. Rozmawiam, a przynajmniej próbuję. Nie chcę o nic zapytać, bo nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Nie powiedziałaś zlikwidować, powiedziałaś, że jest niepotrzebny (chociaż wcześniej, że nie mówisz, że jest niepotrzebny, zgłupiałam, chyba sama nie wiesz). Działa lepiej niż służby w miastach. Mają problem, bo państwo nie pomaga im, pomimo, że są tak samo potrzebni jak karetki w miastach etc. To w zasadzie ten sam
no właśnie. Ja mówię o GOPR. Subskrybuję stronę TOPRu i wiem że mają srednio 7 akcji dziennie. Ale gopr? na jurze? jedna akcja na 2 lata? Uważasz że to są dobrze wydane pieniądze?