Wpis z mikrobloga

@literak: No ja nie wiem czy zdążę, jakbym tak z 7 razy nie zdał to wtedy chyba nie :D.
@DawajMario: Nie no, umiem jeździć, jeżdżę przepisowo, nie popełniam błędów na drodze.. Oby tylko mnie stres nie zjadł i żebym na łuku nie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Kalafioor: Cały czas się uczyłem patrząc do tyłu, dopiero ostatnie dwie godziny miałem z innym intruktorem i powiedział żebym patrzył na lusterka. Dużo lepiej mi idzie jak patrzę w lusterka, tylko żeby na końcu dobrze się zatrzymać. Z tego co wiem to musze zatrzymać się za pierwszym razem, nie mogę tak powoli sobie zwalniać i dojeżdżać.
  • Odpowiedz
@Doman_60: Ta, nosze oksy. No mam z tym problemy właśnie, bo patrze do tyłu i nie potrafię ocenić odległości, z przodem jest inaczej, bo patrze na znaki, a jak spoglądam do tyłu to oksy mi przeszkadzają. Spokojnie, bo jak zrobię to będę miał soczewki, już noszę, ale na egzaminie nie wolno mi ich mieć.
  • Odpowiedz
@sezonowiec1: to skoro z tyłem jewt problem to polecam Ci patrzyc na przód ;) ja patrzylem sie do tylu, potem szybki look na przód czy juz za pachołkami i hamulec
Miejsca jest tyle ze powinno wystarczyc.

  • Odpowiedz