Wpis z mikrobloga

#nba #nba2k

Grał ktoś w MyGm z rosterem z najwiekszymi legendami koszykówki? Mam w planie zagrać sobie taką karierę z Jordanem,Birdem,Abdul-Jabbarem, oczywiście najpierw fantasy draft ale właśnie obawiam się, że po sezonie wszyscy kariery zakończą bo tam niektórzy będą mieli <50 ^^
  • 24
@zojmers: Da się,przynajmniej na Xbox wiem, że można sobie rostera ściągnąć od innych graczy i ten roster właśnie ma najwięcej pobrań, super odwzorowani zawodnicy.

Tu np masz filmik:
@dziki17: ogólnie to nie gram my gm, tylko sezon, bo nie ogarniam do końca tych finansów i całego prowadzenia drużyny :/ ale jak dokończę tamten sezon i zacznę to to podeśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziki17: gra z legendami jest spoko ale na myleague a nie na mygm, szybko Ci się zestarzeją i będziesz miał samych wygenerowanych zawodników. Jak grasz normalny roster to przynajmniej 15 sezonów zagrasz z młodymi gwiazdami ligi zanim przejdą na emeryturę:)
@troniu: nie sądzę, np taki Jordan ma tam 25 albo 28 lat, to samo Shaq np. Wiekowo jest całkiem spoko, myślałem, że będą mieli po 35-45 lat ale jest bardzo fajnie to zrobione :)
@dziki17: po to wlasnie masz my league:) w my gm granie 5 sezonów nie ma sensu:) a poza tym możesz tam zawsze zmienic drużynę i np załadować draft z aktualnymi zawodnikami( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziki17: GM jest dużo bardziej rozbudowane, to już coś bardziej jak menager:) ja gram tak, że symuluje cały sezon zasadniczy a gram całe playoffs. Na każdy sezon dostajesz cele od właściciela, musisz dbać o morale druzyny, rozmawiać z zawodnikami, ustalać treningi, ceny biletów, parkingu, hot dogów, gadżetów klubowych. Możesz przenieść klub do innego miasta, zaprojektować nową halę, nowe stroje itd itd, ogrom opcji aż poraża:) Ja mam plan żeby po mniej
@troniu: bo jeśli tylko tym to chyba zacznę grać w MyLeague bo nie chce mi się 82 meczów grać a tam pewnie można sobie ustawić liczbe meczów w sezonie? Pytam bo nie mam dostępu do konsoli i nie wiem jak to wygląda
@dziki17: możesz grać ile chcesz, jak nie grasz to symulujesz, można nawet symulować z podglądem na żywo i np w 3 kwarcie dopiero wejść w mecz, ale to chyba już była taka opcja w poprzednim 2K