Wpis z mikrobloga

Mirki mieszkający i podróżujący przez #warszawa , jest jakiś lepszy sposób by dostać się z przystanku Metro Młociny na lotnisko #modlin , niż Modlinbusem?
Raz, że nie jest zbyt tani (28 zł za 30 km, a za przejazd z Wrocławia do Warszawy zapłacę 25-30 zł :P), a dwa, że mam 10 minut między przyjazdem #polskibus a odjazdem Modlinbusa. Polskibus jest zazwyczaj punktualny?
Endrius - Mirki mieszkający i podróżujący przez #warszawa , jest jakiś lepszy sposób ...

źródło: comment_iKANckOsdWlTbWnZBwlTB46YQVav5CHP.jpg

Pobierz
  • 20
@Endrius: PB różnie, niby ma rezerwy i nieraz jest nawet przed czasem, ale może się też spóźnić. Taniej jest chyba busikami z centrum miasta, ale serio - chce Ci się kupować bilet, jechać do centrum, tam szukać przystanku, busa i tłoczyć się z powrotem na północ do Modlina? Tu masz przesiadkę z autobusu do autobusu po prostu :)
@Vincenzo:
#spiseg dodałem tak żartobliwe, ale faktem jest, że linie i porównywarki #manipulujo przy cenach i to ostro. Teraz Ryanair pokazuje mi znowu niższą cenę, choć wolnych miejsc ubyło (były 3, teraz są dwa), ale już kupiłem bilet na pociąg, niech sobie lecą beze mnie ()