Wpis z mikrobloga

Koszulka z nadrukiem

http://www.aliexpress.com/item/Summer-Spring-Fashion-New-Men-s-Personality-Cotton-Tshirt-2014-Short-Sleeve-T-Shirt-For-Men/1798181875.html

Cena: 9.79$

Zamówione: 30.10.2015
Doszło: 09.11.2015

Koszulek na Aliexpress kupiłem już kilka i to jest następna, która okazała się naprawdę dobrym zakupem.
Przed kupnem widziałem sporo opinii, że koszulki z tej aukcji są naprawdę dobrej jakości. Do tej pory kupiłem kilka koszulek i jedna jest jedną z moich ulubionych właśnie przez super materiał, z którego jest zrobiona. Zależało mi więc na tym by kupić następną - równie dobrą.

Koszulka w dotyku i po ubraniu daje wrażenie super przyjemnej. Jest miękka, trochę gruba(ale nie za gruba) i bardzo wygodna.
W szafie mam koszulki, które kupiłem z następujących sieciówek: Reserved, H&M, Pull&Bear, Bershka, Terranova za kwoty średnio 30-40zł. Tylko jedna koszulka w jakimś stopniu dorównała tej koszulce pod względem jakości ale była to koszulka z H&M, którą kupiłem za 50zł.

Rozmiarowo dość dobrze trafiłem ale:

1. Nie kupuję koszulek bardzo dopasowanych bo jest mi w nich po prostu niewygodnie + widać mi trochę brzucha.
2. Kupiłem koszulkę w rozmiarze XL i jest tak akurat - trochę luźna ale nie wygląda na mnie jak worek. Moje wymiary to 173cm wzrostu i 75kg. Gdybym chciał ją mieć bardziej dopasowaną do ciała to musiałbym wybrać rozmiar mniejszą.
3. Rozmiar wybrałem na podstawie najwygodniejszej koszulki z mojej szafy i porównałem z tabelką.

#aliexpress #chinskiecuda #pokazzakupy #itemyzchin
Vojak - Koszulka z nadrukiem

http://www.aliexpress.com/item/Summer-Spring-Fashion-...

źródło: comment_FrMKtS2siax5Q3dgBRvy2v7Az39EQ45Z.jpg

Pobierz
  • 4
@Vojak: czyli około 40 złotych? To nie lepiej jednak pójść do sklepu i sobie coś wybrać? Za 40 zł to w każdym (nawet lepszym) sklepie kupisz koszulkę. Wybór szeroki, no i przymierzyć można.
@Chicane: za 40zł w sklepach, które wyżej podałem nie kupiłem jeszcze koszulki, które by były porównywalne jakościowo do tej co dzisiaj dostałem. Zresztą to już się drugi raz zdarzyło.

Wybór kolorystyczny jest większy na Aliexpress niż w całym centrum handlowym. Rozmiarowo sobie radzę bo kupiłem już sporo ubrań i miara do mierzenia nie jest mi straszna.