Wpis z mikrobloga

@jenerau: właśnie nad nim się zastanawiam od kilku dni - ale to oznaczenie U przy modelu procesora nie oznacza przypadkiem, ze jest lutowany bezpośrednio do płyty głównej? Oczywiście, że bez systemu ;)
@sequel: właśnie tutaj klikam, dzięki
@WojciechG: Nikt się jakoś specjalnie nie skarży na niskonapięciówki. Niestety nie mam żadnych danych porównujących procesory z lutem (U, H, HQ etc.), a te bez lutu (M etc.) pod względem awaryjności.

Co do temperatur - no laptop jak laptop. Wiadomo więc, że będzie się na ogół grzał bardziej od stacjonarki.
@WojciechG: posiadam tego lapka i powiem Ci, że nawet pod pełnym obciążeniem temperatury w trybie wysokiej wydajności oscylują w okolicy 56 stopni, przy czym chłodzenie działa na 1/3 prędkości wiatraka, więc przy przeglądaniu internetu czy innych zastosowaniach niż gry będzie praktycznie cisza
@WojciechG: podałeś zastosowania biurowe wiec jak najbardziej, ludzie odradzają U jeśli mają za priorytet granie czy bardzo zaawansowane prace np. w lightroomie lub autocadzie, bo faktem jest, że są one wykastrowane w stosunku do M czy H ale zapewniają niskie temperatury, dłuższą pracę na baterii oraz ciszę, ja na tym lapku gram od czasu do czasu w WoTa na ustawieniach med-high z teksturami na max i mam stałe 30-50 FPS przy
że nawet pod pełnym obciążeniem temperatury w trybie wysokiej wydajności oscylują w okolicy 56 stopni, przy czym chłodzenie działa na 1/3 prędkości wiatraka,


@Aquoss: To jest niemożliwe pod pełnym obciążeniem. :P

j 17" z dyskiem SSD? Pókka cenowa - 3k zł


@WojciechG: tak jak wyżej z70-80 + dysk na własną rękę np. 250GB bx100 za 340 zł