Wpis z mikrobloga

10 prowincji w posiadaniu [MIRKO]! Może i są to nadal tylko 6-tki, ale 2 miejsce pod względem ilości prowincji i 39 jeśli chodzi o dzienny przychód gelda to coś, o czym jeszcze kilka miesięcy temu można było tylko pomarzyć. Good job, Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Twierdzę mamy na X, bonusy odpalane są często, plutony jeżdżą regularnie, na TS-ie całkiem miło się rozmawia, więc zachęcam do dołączenia do naszej ekipy, a tych, którzy zawiesili swoją działalność, do powrotu w mirkowe szeregi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkowot #wot
as2o3 - 10 prowincji w posiadaniu [MIRKO]! Może i są to nadal tylko 6-tki, ale 2 miej...

źródło: comment_SmyhybE9q0Iq1TEj4gjQ05sScO9ILtHt.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@etopiryna: Średniej nigdy nie wyliczalam, bo uznaję, że mężczyzn o wiek się nie pyta, ale w zasadach klanu jest powiedziane, że przyjmujemy ludzi posiadających dowód osobisty i tego się trzymamy. Sporo osób studiuje, inni pracują, posiadają rodziny i nawet czasem zdarza się pograć z synem jednego z naszych klanowiczow, który całkiem dobrze radzi sobie na jego koncie, a lat ma naturalnie mniej niż 18 :)
  • Odpowiedz
@as2o3: Raczej się łapię do pierwszej. Tylko nie mam X, bo sprzedałem. Nowych jeszcze nie kupowałem. Mój nick to: d4well. Tylko nie mam TS3, mikrofon bym musiał przywieść, bo zawiozłem na chatę, myślałem że będzie niepotrzebny. Dowód osobisty to tak na serio? ;D chyba nie będę musiał robić skanu czy zdjęcia? ;D
  • Odpowiedz
@Islam: Oj, taaaak, zdecydowanie się łapiesz do pierwszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) X nie jest istotny, ale ten TS owszem, bo jednak chcemy kogoś, kto czasem CW z nami pojeździ, czy inną drużynówkę, a tutaj rozstawiającego słyszeć (i słuchać) trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mikrofonu nie wymagamy wcale, bo fakt, że my często gadamy sobie na tematy nawet zupełnie nie związane z czołgami,
  • Odpowiedz
@as2o3: Zainstaluje TS'a, ale gdy przywiozę mikrofon, więc pewnie w tym tygodniu. Chce mi się nawet tak pogadać z ludźmi niewiadomo skąd. To dobrze, bo kończę już studia, ale chętnie bym się cofnął sprzed 18 :P To do kogo mogę się zgłosić po zaproszenie? Coś tam wspomniane jest o fejsbuku, to jakaś grupa?
  • Odpowiedz
@Islam: Ok, jeśli tak to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam naszą ekipę do pogadania sobie, bo sama się na tym łapię czasem, że wchodzę na tego TS-a nie po to, żeby grać, ale żeby sobie z kimś porozmawiać. Grupę w istocie rzeczy mamy na fb, ale jeśli ktoś nie ma ochoty dołączać, nie jest to obligatoryjne. Ważne, żeby dodać do obserwowanych #mirkowot, bo ogłoszenia klanowe
  • Odpowiedz