Wpis z mikrobloga

Jak myślita, warto będzie brać tego nowego Mario Tennisa? Wygląda fajnie, ale forma Camelotu nieustannie spada od jakichś 15 lat. Chociaż ich ostatni Golf na 3DS-a był całkiem okej.

Dobrze mi się zdaje, że można grać w dwie osoby na jednej konsoli? Pograłbym z ojcem może XD

Znajdę gdzieś taniej, niż na lovegame (155 zł)?

#3ds #wiiu #nintendo
  • 5
@pitkamaki:

Kurde, nie da się tej gry polecić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wygląda po prostu źle. Mało kortów, mało postaci, mało funkcji, sterylne menu które absolutnie nie pasuje do konwencji gry rodem z Mario Kart Wii, pewnie będą lagi po internetach, ja pierkuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wyślij maila do Rayosa że chcesz koda do Mario Tennisa na Wii U bo Tran wysyłał
@joookub: Ech, też tak właśnie mi się zdawało, że coś nie tak jest z tą grą. Ale się ten Camelot wypalił. W sumie to nie dziwne, ile razy można robić tenisa i golfa.

Tak patrzę, kto to ten Tran, a to Wietnamczyk pracujący dla Czechów z CQE (ʘʘ)

Dobry pomysł, nie zaszkodzi zapytać ludzi z my3ds-a, czy nie mają jakichś kodów do recenzji. Ale oczywiście strona znów
@pitkamaki: Grałem przez 20 minut, niedługo będę miał okazję dłużej. Zapowiada się... spoko na parę rozgrywek ze znajomymi. W demie, które obczajałem, nie działo się zbyt wiele i na pierwszy rzut oka na pewno bym za ten tytuł 150 zł nie dał. Przyjemne, niby nic nie jest źle, ale to taka popierdółka.
Swoją droga, plik z grą do pobrania zajmuje niecałe 900 mb...