Wpis z mikrobloga

@PanKara: SkyTower jest niemiarodajny, bo tam jest większość powierzchnia jest niewynajęta i LCC z pewnością ma niższe stawki. Poza tym ciężko wyczuć czy niska cena najmu nie jest spowodowana bardzo małym % klientów w porównaniu z Magnolią lub PG. Ale dzięki ;)
@bialaowca: O! Dziękuję bardzo! :) Jakbyś mogła to dowiedz się czy jest stała stawka niezależnie od lokalu czy istnieje jakaś zależność 'mały lokal-więcej za metr' - 'duży lokal-mniej za metr'. Czekam na info :)
@PanKara: Tak czy inaczej ST jest zupełnie nieatrakcyjny. Zaczęło się z niego robić takie błędne koło, bo jest mało lokali, wiec nikt nie wynajmuje, bo mały rucha, a jak nikt nie wynajmuje, to inni nie wynajmują z tego samego powodu. Pewnie za jakiś czas przerobią galerię na biura i tyle będzie :P
@bialaowca: Zdaję sobie sprawę. Też byłem, widziałem. Po pierwsze jest już przesyt galerii, po drugie lokalizacja nie jest zbytnim atutem, po trzecie przez punkt pierwszy mało firm chciało wynająć lokal. Wiele z Galerii ST nie zostanie. Ewentualnie PiP i restauracje + kręgle i bilard - to wszystko będzie popularne jak wszystkie biura się zapełnią.
@bialaowca: @nodikv: Kolejnym aspektem jest to, że Czarnecki przyśpieszył otwarcie galerii jak tam było z 2-3 miesiące roboty jeszcze, bo chciał prezent na 50 urodziny... Galeria jest też bardziej pomyślana pod przyszłych mieszkańców ST - stąd dość drogie sklepy
Galeria jest też bardziej pomyślana pod przyszłych mieszkańców ST - stąd dość drogie sklepy


@PanKara: Tam będzie 180 apartamentów. Liczmy, że nawet te 150 będzie na co dzień zamieszkałych w co wątpię. Stwierdzenie, że cała galeria jest 'pod mieszkańców' jest mocno ryzykowne. Galeria z drogimi sklepami nigdy się nie utrzyma, bo musielibyśmy być mega bogatym krajem. Nawet najbogatsi nie utrzymają kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych najmu.
@bialaowca: Si. 55 stron. Czuję olbrzymią ulgę. Z radości aż sobie klaskałem w samochodzie :D

Złożyłem wniosek jako 16 osoba. W poniedziałek jest ostatni dzień. Biuro czynne od 8 do 14. Złożyć wnioski musi jeszcze 22 osoby. Nie zazdroszczę 2 babkom z biura...