Wpis z mikrobloga

1. Żyj od 25 lat w piwnicy
2. Załóż konto na #badoo żeby zagadać do #rozowypasek
3. #rozowepaski na badoo nie rozumieją wykopowych żartów
4. Po 2 miesiącach znajdujesz w okolicy dziewczynę: 21 lat - ok, wygląd - ok, 158 cm - trochę karzeł
5. Czytasz jej opis, a tam: "lubię wykopowe poczucie humoru" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6. Już wiem, że znalazłem miłość swojego życia
7. Wysyłasz jej polubienie, aby rozpocząć rozmowę
8. Zanim wysyłasz jej wiadomość, ona usuwa swoje konto...
9. Już wiesz, że będziesz #przegryw do końca życia...

ps1. nawet nie próbujcie się pod nią podszywać, bo zdążyłem ściągnąć jej zdjęcia żeby wystalkować ją przez google grafika
ps2. Klaudio usuń to coś namalowane kredką w rogach oczu, bez tego będziesz wyglądać ładniej

#podrywajzwykopem
  • 39
  • Odpowiedz
@bez_sensu_: coś jest dziwnego, że ktoś się poczuł urażony? Możesz nazywać takie dziewczyny niskie, małe, niewielkie. Natomiast karłowatość to przypadłość spowodowana chorobą. Pisanie o dziewczynie że jest chora, mimo że do karłowatości jej sporo brakuje, jest po prostu przykre.
  • Odpowiedz
@kicioch: 158 cm to normalny wzrost dla zdrowej kobiety i mam nadzieję, że żadna z was nie ma z tego powodu kompleksów. Ba, nawet bardziej mieszczący się w średniej (165 cm) niż dziewczyny > 175cm - giganty( ͡° ͜ʖ ͡°). Także to tylko mała złośliwość z mojej strony była ;)
  • Odpowiedz
@kicioch: W języku polskim powiedzieć, że ktoś jest karłem != jest chory na karłowatość.


@bez_sensu_: na jakiej podstawie?
Słowo karzeł jest i zawsze będzie kojarzyć się jednoznacznie. To że Ty nazwiesz kogoś karłem bo jest niski, nie oznacza, że ta osoba to tak odbierze. Gdyby mi ktoś powiedział, że jestem karłem, odebrałabym to jako sugestię, że jest ze mną coś nie do końca w porządku. Wyobraź sobie, że
  • Odpowiedz
@kicioch: Niestety taka jest niedoskonałość naszej mowy ludzkiej. Każdy może różne słowa odbierać inaczej i żeby nikogo przypadkiem nie urazić musielibyśmy chyba się do siebie nie odzywać. Zapewniam Ciebie, że nie miałem złych intencji ;)
  • Odpowiedz
@bez_sensu_: ale ja wiem, że nie miałeś, ja Cię o nic nie oskarżam :) staram się tylko uświadamiać ludzi, że słowo, które powszechnie jest w zasadzie nijakie, czasem może komuś sprawić przykrość ;) miłej niedzieli :)
  • Odpowiedz