Wpis z mikrobloga

Witam wypok
Po prawie dwóch latach przeglądania musiałem specjalnie założyć to konto aby dodać ten wpis...

Po spędzeniu 25 lat życia w piwnicy postanowiłem założyć konto na #badoo aby poznać kogoś bez wychodzenia z niej. #rozowepaski nie mają tam żadnego poczucia humoru, nie potrafią nawet odpowiedzieć na pytanie, czy wolą walczyć z jedną kaczką wielkości konia, czy ze 100 końmi wielkości kaczki...

W końcu dzisiaj około godziny 15:00 w ludziach z okolicy (nawet ta sama dzielnica miasta, co moja) pojawiła się ona... Wiek 21 lat - ok. #pokazmorde - ok. Wzrost 158 cm - może być chociaż już trochę karzeł. Lubi grać w LoLa - ok, nigdy nie grałem ale może mnie nauczyć. Kandydatka spełnia wstępne wymagania.

A teraz najważniejsze: w swoim opisie napisała, że lubi "wykopowy humor" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu znalazłem po dwóch miesiącach #rozowypasek do którego wiem jak zagadać. To się musi udać. Już oczyma wyobraźni widzę naszą wspólną przyszłość: nasze dzieci i miłość aż po grób. Wysyłam jej polubienie, aby rozpocząć czat... i się nie da... Usunęła konto z badoo zaraz potem jak wysłałem jej polubienie... Jaki jestem #przegryw ...

Ludzie pomóżcie... Co mam robić? Klaudio odezwij się i dajmy sobie szanse...

ps1. nawet nie próbujcie się pod nią podszywać, bo zdążyłem ściągnąć jej zdjęcia żeby wystalkować ją przez google grafika
ps2. Klaudio usuń to coś namalowane kredką w rogach oczu, bez tego będziesz wyglądać ładniej
  • 12