Wpis z mikrobloga

Mireszki, a właściwie Mirabelki. Mam taki problem ze starą pralką: Mianowicie są starte wszystkie oznaczenia programatora i nie wiem w którym miejscu co jest. W internecie nie znalazłem żadnego zdjęcia frontu. Czy posiada ktoś podobną bądź wie jak to ustawić? Proszę o pomoc. Pralka to zanussi ze 811e #rozowepaski #agd #dom i trochę #programowanie :)
stassma - Mireszki, a właściwie Mirabelki. Mam taki problem ze starą pralką: Mianowic...

źródło: comment_07o8yO32IFlwEmbvaTsJfaDqudm18N89.jpg

Pobierz
  • 11
@stassma: aaaa o to chodzi! Pozostaje tylko liczyć. Sprawdź czy programator ma 14 ustawień. Jeśli tak to wszystko jasne.

Ha! tylko gdzie jest początek? Masz #!$%@? :)
@1Jurko: To nie jest takie proste. To jest mechaniczny programator i on zawsze wraca do jednego punktu. Problem jest w tym jak tu odróżnić ten 1. program od tego 2. w drugiej kolumnie, bo obydwa kończą się na płukaniu.
@stassma: czy jak przekręcasz słychać klikanie albo jakiś dźwięk co jakąś odległość? Ewentualnie czy w trakcie prania słychać jak się kręci?
@stassma: To nie działa przypadkiem tak że jak potrzebujesz ustawić 11 program to nie powinieneś usłyszeć 11 takich trzaśnięć? 1 trzaśniećie to 1 program, dwa to drugi i tak do 11stu? Słyszysz 11 i wiesz że to ten program? Czy całość działa bezszmerowo?

Pozostaje chyba tylko czekać aż ktoś wstawi zdjęcie takiej pralki z pokazanymi pokrętłem.
@stassma: mieliśmy w domu za dzieciaka tez bez oznaczeń ale inaczej wyglądała. Mama siedziała na stołku przy pralce i słuchała kiedy kończyło się pranie i zaznaczyła wtedy kropką ;) od tego miejsca było płukanie, potem kropka przy wirowaniu. Jakoś nikt wtedy nie myślał żeby używać różnych programów ;)