Wpis z mikrobloga

@Jurigag: No tak, bo ktoś grający w CSGO siedzi pod kątem 170* do monitora. To samo kolory, ustawisz sobie nasycenie kolorów i pobawisz się ustawieniami i dochodzisz do kompromisu. Na pewno lesze do grania w CSGO 144Hz na TN niż 75Hz na jakimś IPS, który wcześniej polecałeś w jakimś wpisie.
@Mn1ch: no niezbyt, w cs:go jest pod tym względem najgorzej :D dawno nie widziałem tak #!$%@? zoptymalizowanej gry, dla przykładu u mnie - fps_max 150, wykorzystanie cpu - 50%, gpu - 50%, a spadki są praktycznie co chwila z 150 do 130-150 fps, strasznie widoczne to jest, a oczywście jak ustawie 170 fps to co - spadki do 150 fps xD @qrk: a czemu nie ips 120-144 hz ? no
@Mn1ch: no chyba nie, to taki wiedźmin 3 już bardziej trzyma fpsy xd cs:go naprawdę jest "#!$%@?" pod tym względem bo w innych grach jak masz spadki to są one na 100% cpu albo 100% gpu(raczej to 2) więc są one dosyć logiczne że karta nie daje rady, a tutaj masz spadki z dupy bo nie potrafi wykorzystać cpu ani gpu a spadki i tak są
@adamsien: Bez gwary bym nie brał, chociaż mój pierwszy gamingowy Benq kupiony w 2007 działa do dzisiaj. Kupisz i Ci padnie za miesiąc a Ty popłyniesz z kosztami.
@Bialy_Mis: Jak raz zagra na 144Hz to raczej przesiadka na 60Hz zaboli na tyle mocno, że będziesz szukał kolejnego 144Hz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jurigag: podaj mi model monitora ips 120-144 - bo jakoś poza nowościami które kosztują krocie to nie słyszałem za bardzo o nich- a z własnego doświadczenia i testów robionych mogę stwierdzić że 144 hz (najtańszy benq 24") pozwoliły na aim mapie testowej zmienić wyniki z 70/100 na 80,85/100 w wielkrotnie powtarzanych próbach tuż po zakupie, bo sam nie wierzyłem czy to może aż tyle dać [a z dnia na dzień taki