Wpis z mikrobloga

Siema Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Właśnie się zorientowałem, że nie dzieliłem się z Wami relacją z poznańskiego Gentlemen's Walka! Nadrabiamy zaległości, na dniach na blogu pojawi się także ostatnia, warszawska część sierpniowego objazdu :)


http://secondhanddandy.pl/2015/10/gentlemens-walk-on-tour-poznan.html

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poznan
UszatyBloger - Siema Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Właśnie się zorientowałem, że...

źródło: comment_sVPjphTtc5a1jdFSHiMkuUkPO1gftQIx.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Lrrr: Sam sobie odpruł z radości, tak się ucieszył jak nas zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarpens: Jak starczy pary i funduszy, to planujemy zawitać do każdego większego miasta :)
@csmrex: @zgaS: Ale Adama to wy szanujcie, ja w jego wieku nosiłem marynarkę od garnituru do jeansów. Poza tym jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów literackich, więc chłopak woli robić zamiast
UszatyBloger - @Lrrr: Sam sobie odpruł z radości, tak się ucieszył jak nas zobaczył (...

źródło: comment_Wlol5keCV6yBThlFMX7cYhvurpC3MTjW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lrrr: Szyje się takie, całkiem klasyczne rozwiązanie :) http://articlesofstyle.com/63442/a-menswear-guide-to-waistcoats/

@graf_zero: @MorDrakka: @dGustator: Ja już chyba się pogodziłem z tym, że na hasło "Gentleman" ludzie mają w głowie osobę z poprzedniej epoki, ubraną poprawnie i bez fantazji, bo tak nakazywały zasady. Ale obecnie tych zasad w większości już nie ma i grzechem byłoby nie skorzystać z milionów kolorów, wzorów, krojów i materiałów. Skoro ludzie potrafią
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: jestem jak najbardziej za krzewieniem wśród mężczyzn mody na eleganckie ciuchy, ale zaczynam odnosić wrażenie, że niektórzy tak mocno dążą do uwydatnienia swojego "indywidualizmu", że zahaczają o komizm.
Do tego cały ten "indywidualizm" i mocno przekoloryzowane (sic!) dżentelmeństwo sprawił, że wyglądacie tak samo, jak kopiuj-wklej (9 osób ma takie same fryzury).
Nie zrozum mnie źle, szanuję to co robisz (i nie czepiam się strony technicznej ubioru, bo wiem, ze
  • Odpowiedz
@Wypalcowany: Kto wie, może za kilka lat chłopaki patrząc na to zdjęcie będą się śmiać, tak jak ja się śmieję ze swoich zdjęć z poczatku blogowania. Ale kto nie próbuje, ten nie zyskuje - nie da się wypracowac własnego stylu inaczej, jak przez praktykę :)
  • Odpowiedz