Wpis z mikrobloga

#samsung #galaxys3 i trochę rozdajo - ale nie chcę używać tagu póki co, bo chciałbym oddać komuś, kto jeszcze używa Galaxy S3.
Mam w domu taki etui ochronne / baterię dedykowaną dla Galaxy. Sprzedałem telefon z 1,5 roku temu i o tym akcesorium totalnie zapomniałem ;) Próbowałem wystawić na olx, ale bez efektu. Chętnie więc znajdę dla niego nowy dom. Użyty był zaledwie kilka razy - na wyjazdach zagranicznych. Powinien więc jeszcze sporo posłużyć.
Link i opis do archiwalnego ogłoszenia - http://olx.pl/oferta/powerskin-etui-ochronne-i-powerpack-dla-galaxy-s3-CID99-IDbhNkt.html
Jeśli jest jakiś chętny, to proszę o info. Jeśli będzie więcej niż jeden chętny to coś wymyślimy - jakieś losowanie czy coś.
Jak nie będzie chętnych, to pewnie na śmietnik pójdzie - a szkoda mi trochę środowiska jeśli mam być szczery.

Przesyłka na koszt biorącego - albo odbiór w trójmieście.

Pozdr.
źródło: comment_sFa6ZEYlvoN8nbCMyfughXti87OcTJDX.jpg
  • 13
@tibusiek: ok, dla mnie brzmi good. Byłoby fajnie od razu to przetestować :) głupio by było jakby się okazało że wysyłam niesprawny :D (p.s. - przetestuje to jeszcze dla pewności, żeby siary nie było, ostatnio jeszcze działał)
@MichasQGP: mam klasycznego #sgs3 i to mój jedyny komputer. #tylkosmartfon


@TomgTp: też byłem z niego bardzo zadowolony (no może z wyjątkiem jakości wykonania). Wgrywałeś jakiś custom rom? Ja jechałem na cyanogenie i kilku innych (nawet już nazw nie pamiętam) i w kwestii płynności działania był bardzo dobry.