Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/1040147/sobotnia-galeria-gotfried-hellnwein-zupelnie-nie-wiem-jak-go-przedstawic/

dawno nie zależało mi na znalezisku. Znacie mój pogląd, że Wykopowe znaleziska powinny podlegać wyłącznie zasadzie podaż=popyt. Między innymi dlatego jestem przeciwnikiem opcji "zakop", która jest zaprzeczeniem idei wolnego rynku. 3 muły są w stanie "zakopać" rzeczy świetne z powodów często pozamerytorycznych (bo ja cię coś #!$%@? nie lubię. Wiem o czym piszę,m bo mam paru takich "adoratorów". Ch.. im śmiertrelny - jak móiwą Rosjanie
  • 6
@domofon: domofon idź do znaleziska o pożytkach i korzyściach płynących (wytryskujących?) z onanizmu. Nie psuj Wykopu i jego erekcyjnych potencji prostackim (acz przyjemnym) waleniem konia :))) OK?
@domofon: @domofon: dofomon, gdyby nie to, że mieszkam na V piętrze bez windy i że domofon jest mi niezbędny do życia, paskudny pasożycie, prześmieco, szydercoooooo, napisałbym coś okropnego o Tobie. Niestety, racjonalne względy (wspomniane w załączniku) zabraniają, a przynajmniej wstrzymują żeby Ci bluzgnąć. domofonie, Twoja odpowiedź każe mi myśleć o Tobie tak..................................................................Wstaw właściwe :)))