Wpis z mikrobloga

Witam Mirków!

Zamawiał ktoś może OnePlus 2 z #xiaomiforsale ? Bo tak mnie intryguje - ten telefon ma 3 czy 4 giga RAM'u ? Bo na stronie w opisie jest tylko info, że ma 3/4 giga RAM'u. To zależy od tego, czy wezmę 16GB czy 64GB ROM'u? Pytam bo jest w sumie fajna oferta z dostawą w parę dni, więc się zastanawiam nad kupnem. Ewentualnie jakby mógł ktoś w cenie do 1500zł (no chyba że byście coś zapodali na co się jeszcze opłaca dołożyć te 100-150 zł) polecić lepszego to chętnie poczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Preferowałbym wysyłkę z Unii, bo jeśli ktoś proponowałby telefon za 1300-1400 zł z Chin, to tak średnio z podatkiem się to opłaca, jeśli próg to 1500.

#android #oneplustwo #oneplus
  • 11
@Marcinox A one lepiej wypadają na tle OnePlus 2? Bo jak patrzyłem to ten OnePlus 2 ma całkiem dobre wyniki i chyba lepiej wypada od tych od xiaomi. Jeśli się mylę to mi doradźcie, bo trzeba pomyśleć o zmianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sokytsinolop to ja wiem że sklep jest legitny, bo kolega zamawiał tam RedMi Note 2, ale nie mam pojęcia o co chodzi im z tym RAM'em w OP2 :D

@Marcinox - Różnica czego? Mi4c w wersji 32GB z 3GB RAM'u na xiaomiforsale kosztuje 309 ojro, a OP2 "prawdopodobnie" z 4GB RAM'u i 64GB pamięci wewnętrznej kosztuje 349 ojro.