Wpis z mikrobloga

Szkoda, że nie miałem małej kamery a miałbym dowód na #!$%@? wariata za kółkiem, który to prawie by mnie potrącił, na wysepce rozdzielającą drogę, który to #!$%@? wykonał o to taki manewr jak na załączonym obrazku.

Kolor niebieski - moja osoba
Kolor zielony - poprawny manewr
kolor czerwony - manewr który wykonał wariat

Idę ja sobie do sklep i ok 18:40 znajduję się o to na wysepce rozdzielającej drogę(Niebieski) i nagle rozlega się dźwięk klaksonu, nie wiem czy to na mnie trąbił ten wariat czy inni kierowy widząc jak on skręcił(Czerwony). Ja tylko wykonałem obrót o 360 stopni i tylko wzrokiem odprowadziłem ten samochód w kolorze białym, nawet nie zwróciłem uwagi na markę czy jaką miał rejestracje.

Mi się nic na szczęście nie stało, dopiero jak wracałem ze sklepu to zauważyłem, że całe to zdarzenie mógł widzieć kierowca autobusu PKS Gliwice, bo akurat zbliżał się do pasów i może nawet by miał rejestrator, ale to było tak szybko i człowiek zbytnio nie pomyślał o tym.

#gliwice #kierowcy #wariaci
Pobierz WuDwaKa - Szkoda, że nie miałem małej kamery a miałbym dowód na #!$%@? wariata za kół...
źródło: comment_5aaKYNesmMjUFdyd41cpudh8OR6NcyYB.jpg
  • 6
@soadfan: @Checollada: Nie no, wjechał do selgrosa, tam są kamery tylko teraz prosić się obsługę czy pomogą w tej sprawie to wątpię. Nie ma poszkodowanych to nie zawracaj nam dupy. Ja nie jestem z tych upartych aby stawiać na swoim, niestety...