Wpis z mikrobloga

od dziś jestem JP na 100%. Dostałem mandat za przechodzenie w miejscu niedozwolonym; ok mojej winy trochę było zacząłem się wykłócać i niewyparzoną mordę mam, ale jakby chcieli to by nie dali. Zatrzymywałem busa ostatniego do domu, więc musiałem wejść nie na pasy ale strażnicy j----i teksasu się znaleźli na miejscu: " czemu pan tu wchodzi? "przecież nic nie jechało"! "ale mogło! i potem ja muszę przyjeżdżać do wypadku" (żywcem sytuacja jak z Barei)
#jp #j----------e
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: i tak samo się państwo policjanci tłumaczyli. "my tylko robimy co do nas należy" ok zgadzam się, ale jkabyś widział groteskowość tej sytuacji to przyznał byś i mnierację. A i kawałek o JP na 100% to sarkazm, ale nie wszystko można zaznaczać czy napisać
  • Odpowiedz
@fistaszki: Przypomniałeś mi historie jak zdawałem prawko i nie obejrzałem się przed rozpoczęciem cofania na rekawie na placu. Egzaminator wyjechał mi z tekstem "czemu się Pan nie obejrzał? Przecież tam mogło coś być, na przykład dziecko na rowerku, takim małym". Tak k---a, na placu manewrowym xD Bareja wiecznie żywy
  • Odpowiedz