Wpis z mikrobloga

Okej to znowu ja - info odnośnie lokalu

Absurdalna - niestety odpada przez event poetycki buu (ale zapraszają następnym razem)

Biała Małpa - a co do samej białej są 2 opcje na rezerwacje.
- jedna to wydanie 300zł w ciemno za samą rezerwację (co jest moim zdaniem bez sensu)

- druga to zebranie 600zł (czyli dla 30 osób to wydatek 20zł) które przeznaczyć na wydatki w barze (tutaj można zastosować sztuczkę z Krakowskiego Wykop Party z Lennym np albo talon na 10zł).
(bo ja osobiście mogę nawet i 40 zł wydać na piwo ( ͡ ͜ʖ ͡) więc wydatek spada po kosztach z tych 600zl do 560zł a pewnie parę osób też wypije więcej niż 2 dobre piwka z takim zacnym towarzystwem ( ͡º ͜ʖ͡º) )

Co wy na to. Kto się na to piszę? Albo kto ile chce pić i wydać (ceny różne 9zł, 11zł+). Jeżeli tak to proszę o odpowiedź - najlepiej tutaj. Za parę dni najwyżej podejmiemy decyzję mam nadzieje, że dobrą :)

Czy niestety jednak szukamy jeszcze innego lokalu?

#katowicewykopparty #wykoppiwo #katowice
  • 101
  • Odpowiedz
Niestety w tym dniu jakieś oblężenie pubów i bez rezerwacji większą grupa nie znajdzie swojego miejsca. Jestem za małpą a wydatek rzędu 20 zł to nie wiele bo i tak zostanie zwrócone na piwo.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: watpie, gdzie tam ogarnac jeden duzy stolik na az tyle osob? Przeciez nie bedziemy w grupkach siedziec we "wnekach" albo innych pomieszczeniach :)

@gorush: hm, ja na pewno te 20zl wydam, pewnie 3x tyle bo niebieski ma bardzo mocna glowe i pewnie bedzie pil jedno za drugim :) jak jest tyle osob to nie powinno byc problemu te 6 stowek uzbierac
  • Odpowiedz
@gorush: Nie zbierze się 30 osób które zarzucą 2 dyszkami..tak cudownie nie ma niestety. Cieżko mi uwierzyć, że w kato nie ma żadnego pubu gdzie są loże na około 10 osób chociażby. Jak w kato nie ma miejsca to wbijamy do lokalu u mnie na dzielnicy trochę osób się pomieści i jest alko i żarełko :) Szkoda tylko, że daleko od wszystkich.
  • Odpowiedz